W naszym portfolio znajdują się:

Prasy do wciskania elementów złącznych/łącznych służą do mechanicznego wciskania w metal lub tworzywo elementów popularnie zwanych PEM-ami, łącząc ze sobą składowe panelów, obudów czy wsporników. Są to nakrętki gwintowane, kołki lub tulejki. Wciskanie elementów złącznych jest szeroko stosowane w przemyśle. Umożliwia trwałe, bezpieczne i szybkie połączenie elementów wykorzystywanych do produkcji: szafek, skrzynek, korytek, szaf, panelów, obudów i wielu innych.

ONE TUCH 625-4E i ONE TUCH 625-2E

– hydrauliczne prasy do wciskania elementów złącznych, dedykowane do małej produkcji, jako technologia uzupełniająca.

1025 i 618 MSPe ,1025 i 618 MSP, 1025 i 618 PLUS

– precyzyjne prasy automatyczne z systemami TIS i TIL do wyboru – przeznaczone do produkcji dużych serii detali. Systemy TIS i TIL umożliwoiają szybkie i dokładne połączenie materiałów w optymalnym czasie przy użyciu siły precyzyjnie dobranej do danego pem-u i materiałów.

820 PRO, RS 824 PLUS

– szybkie, w pełni automatyczne prasy przeznaczone do produkcji seryjnej, gdzie do wykonania jednego produktu wykorzystuje się wiele różnych elementów. To maszyny z podajnikami, automatyczną wymianą narzędzia i magazynem narzedzi.

820A

– pneumatyczne prasy do wciskania elementów złącznych przeznaczone do małej produkcji, jako technologia uzupełniająca. To maszyny oszczedne prądowo.